top of page

Borular

Pvc boru hattımız isteğe göre saatte 120 kg.’dan 400 kg.’a kadar farklı kapasitelerde üretilmektedir. Hattımızda iç dış kaplama opsiyonu mevcuttur.

Pvc boru hattımız isteğe göre saatte 120 kg.’dan 400 kg.’a kadar farklı kapasitelerde üretilmektedir. Hattımızda iç dış kaplama opsiyonu mevcuttur. Polietilen ham madde çekme özellikli makinemiz istenildiği zaman çift süzek opsiyonludur. Orijinal ve geri dönüşüm ham maddelerinin her ikisiyle de çalışmaktadır. Çizgi için 30’luk ekstruderi bulunur.


Tamamı yerli üretim olan hattımız en üst kalitede üretilmektedir. Tüm hat tek bir PLC panelden kontrol edilmekte olup, tüm işlemler senkron olarak buradan yapılır.


GENEL TEKNİK AÇIKLAMALAR:

Sert,mekanik mukavemeti yüksek,parlak,yüksek derecede saydam,çok az su emici UV katkılı,dış etkenlere dayanıklı -40 C ile + 90C arasında ısıya dayanıklı, sınırlı sayıda kaynak yapılabilir,hertürlü talaşlı imalata uygun,

***DEZAVANTAJLARI*****

Mekanik strese, bazı kıymasallara, çarpmaya az dayanıklılık,kolay kırılganlık.

****AVANTAJLARI***

Mükemmel havaya karşı koruma, Çok iyi şeffaflık, çok Kolay mekanik işlem,çok saydam.

UYGULAMA VE KULLANIM ALANLARI:

Mimaride,Yatay veya dikey olarak peyzaj alanlarında,

Aydınlatmalı reklamlar, arkadan ısıtmalı sinyaller, talimat (muhafazalar) görsel lik gerektiren her alanda rahatlıkla kullanım, aydınlatılmış ve aydınlanmaya maruz alanlar, ekranlar, takdimler, gösteri muhafazaları.

İşleme: Emtia çağdaş ekipman kullanılarak kesme, matkapla delebilme, sıcak ve soğuk kıvırma, sıcak şekillendirme, taşlama, zımparalama, öğütme, doldurma vs. işlemlerine uygun olabilmektedir.

ÇOK ÖNEMLİDİR.

EN (Avrupa normu) ihtiva eden malzemeler, üretim sırasındaki işlemlere,modellerin üretimine,Ve metodlardaki ölçüm degişimlerine göre degişebilir, bu degerler hemen tamamlanmış parçalara uygulanmaz, bir kullanıcı malzemenin kullanımına uygun olup, olmadıgını kullanıcı mutlaka inceleyerek,araştırarak,sorgulayarak veya kulananlar tarafından mutlaka tekraren kontrol edilmelidir, bu nedenle uygun yerde, uygun teknikte, uygun malzeme kullanılmalıdır, bu nedenle kullanıcı tekraren kontrol etmelidir./edilmelidir.

**pleksi,pleksiglas,akrelik,gibi son derece homojen olan bu malzemelerde kullanım sahalarını butlaka bildiriniz bazı uygulamalar farklılık göstermektedir.****

Proje Galerisi

bottom of page