top of page

Lazer Kesim

Metal lazer kesim hizmetlerinin en modern ve en gelişmiş hali hiç şüphesiz ki lazer kesim ya da bilinen diğer adıyla CNC lazer kesim hizmetidir.

Metal Lazer Kesim Hizmetleri ve Fiyat Avantajları

Metal lazer kesim hizmetlerinin en modern ve en gelişmiş hali hiç şüphesiz ki lazer kesim ya da bilinen diğer adıyla CNC lazer kesim hizmetidir. Herhangi bir bilgisayarın kontrolü aracılığıyla çalışan CNC lazer kesim makine cihazlarıyla yapılan bu işlem pek çok alanda kullanılabilecek nitelikte ürünler üretilmesine olanak sağlar. Zira bu makinelerin sağladığı pek çok sayıda lazer kesim hizmeti vardır. Bu yazıda bahsi geçen tüm bu hizmetleri sıralayacak ve bu hizmetlerin avantajlarına göz atacağız… Lazer Kesim Hizmetleri

  • Lazer Metal Kesim: Lazer kesim hizmetlerinin en genel hali lazer kesim metal olarak da bilinen metal işleyip şekil verme işlemidir.

  • Lazer Kesim Büküm: Bahsi geçen bu hizmet kapsamında en çok talep edilen büküm hizmeti, işlenip kalıba dökülen kesintilerin ekstradan bükülmesiyle yeni fonksiyonlara sahip yeni ürünler elde edinilmesine olanak sağlar.

  • Lazer Sac Kesim: Metalden alüminyuma pek çok sacın işlenip kesilmesi işlemidir. Kesim kapasitesi sacın cinsine göre değişkenlik gösterebilir.

  • Paslanmaz Lazer Kesim: Paslanmaz metallerin işlenip kalıba dökülmesi ve gerekirse büküm işleminden geçmesi sonucu paslanmaz ürünler elde etme hizmetidir.

  • Lazer Kesim Alüminyum: Kısa sürede seri ve pratik ürünler elde etmek için birebir olan bu hizmet, CNC lazer kesim kapsamında en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir.


Yukarıdaki maddelerin yanı sıra fiber lazer kesim, lazer sac işleme ve fason lazer kesim gibi hizmetler de diğer lazer kesim hizmetleri olarak değerlendirilmektedir.

Lazer Kesim Fiyatları

Lazer kesim hizmetimizin en avantajlı yanlarından birisi hiç şüphesiz ki fiyat politikamız… Zira CNC metal kesim fiyatları ve lazer kesici fiyatları açısından piyasaya kıyasla oldukça uygun meblağlara hizmet sunuyoruz. Bir başka deyişle en uygun lazer kesici fiyatları ve en uygun CNC metal kesim fiyatları bizim tarafımızdan siz değerli müşterilerimiz için sağlanıyor…

Proje Galerisi

bottom of page